OrgasmMAX
Orgasm Max for Men Kapsułki
Suplement diety opracowany z myślą o wspieraniu męskiej seksualności oraz ogólnego dobrostanu. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, wśród których kluczową rolę odgrywa Lepidium Meyenii. To cenny dar natury, który od wieków jest ceniony za swoje wyjątkowe właściwości wspierające zdrowie seksualne.

Lepidium Meyenii (Maca) przede wszystkim:
 • Poprawia sprawność seksualną i pożądanie seksualne.
 • Ma właściwości wzmacniające potencję oraz popęd seksualny.
 • Poprawia produkcję i ruchliwośc plemników.
 • Pomaga w utrzymaniu zdrowego męskiego układu rozrodczego.
 • Wspiera funkcje seksualne mężczyzn.
Odkrywamy Wasze Preferencje
Odkrywamy Wasze Preferencje

Orgasm Max for Men jest środkiem wpływającym na szybką, mocną i długą erekcję ale również na mocny i długi orgazm wzrost potencji i sprawności seksualnej a także możliwość wielokrotnego orgazmu.

Aż 87%* respondentów poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Men.

Panowie potwierdzają, że ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy
 

*Raport z Badania Statystyki Konsumenckiej - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r.

Podążaj za wymarzonym celem!
Celem ORGASM MAX for Men jest pomoc w wywołaniu niezwykle korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost potencji, zwiększenie wysokości poziomu sprawności seksualnej i zdolności wywołania erekcji nie podnosząc jednocześnie ciśnienia !!!

ORGASM MAX for Men ma za zadanie w dużym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy dzięki czemu może przyczyniać się do wzmacniania erekcji i wydłużenia czasu jej utrzymania. Przy regularnym stosowaniu ORGASM MAX for Men może wpływać na stałą poprawę dysfunkcji erekcji !!!

W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Men zaleca się stymulację seksualną.
Podążaj za wymarzonym celem!
Co to jest EREKCJA?
Mechanizm erekcji wymaga współdziałania układu nerwowego (ośrodkowego i obwodowego) oraz układu naczyniowego. Elementem, który odgrywa kluczową rolę w mechanizmie erekcji, są ciała jamiste prącia – struktury naczyniowe zbudowane z licznych jamek. W prąciu wiotkim jamki są niemal opróżnione, a ich ściany zapadnięte. Naczynia doprowadzające do nich krew są wężowato poskręcane, mają zwężone światło przepływu, a krew omija je, płynąc przez tzw. anastomozy tętniczo-żylne. W trakcie wzwodu jamki silnie wypełniają się krwią, napinają błonę białawą oraz zwiększają swoją objętość, co skutkuje uciskiem żył prącia uniemożliwiającym odpływ krwi. Jamki otrzymują krew głównie z tętnicy głębokiej prącia oraz w mniejszym stopniu z tętnicy grzbietowej prącia.
Co to są zaburzenia EREKCJI ?
Zaburzenia erekcji, ED (od ang. erectile dysfunction) - rodzaj zaburzeń seksualnych będący dysfunkcją wzwodu prącia, czyli utrwaloną (tj. występująca dłużej niż 6 miesięcy niezdolnością do uzyskania i/lub utrzymania wzwodu (erekcji) niezbędnego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Od 1992 roku nie stosuje się już terminu „impotencja” na określenie tych zaburzeń ze względu na jego pejoratywny odcień i implikację nieodwracalności problemu.
 
Częste przyczyny zaburzeń ERECKJI
Do przyczyn zaburzeń erekcji zalicza się wiele czynników, w tym głównie:
• zaburzenia hormonalne
• choroby przewlekłe
• zmiany naczyniowe
• choroby gruczołu krokowego
• przyjmowanie niektórych leków i innych substancji
• urazy kręgosłupa i rdzenia kręgowego, w którym znajduje się ośrodek erekcji
• nadużywanie alkoholu, przyjmowanie narkotyków, palenie papierosów
• czynniki psychogenne
• patologie funkcji prącia wskutek starzenia organizmu zmniejszające zdolność do erekcji
Częste przyczyny zaburzeń ERECKJI
Skład ORGASM MAX for Men w 1 kapsułce:
• Ekstrakt z korzenia maca 4:1 – 250 mg
• Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 – 150 mg
• L-arginina – 150 mg
• Kofeina – 100 mg

ORGASM MAX for Men to suplement diety, którego składniki wspomagają wymagania męskiego ciała.

Zalecana ilość do spożycia:
1 kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety ORGASM MAX for Men przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem. Suplement diety zawiera w porcji dziennej 100 mg kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w UE dla: Medica-Group Sp. z o.o. ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 Słupsk
Skład ORGASM MAX for Men w 1 kapsułce:
ORGASM MAX Cream for Men
niesamowity krem intymny, stworzony
z myślą o mocnej i długiej erekcji!
Wielu mężczyzn pragnie:
 • Utrzymać długą i silną erekcję
 • Mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
 • Uzyskać super mocne doznania erotyczne
 • Posiadać zdolność długiego i wielokrotnego uprawiania seksu
Orgasm Max Cream for Men działa bezpośrednio na męskie doznania.

Składniki  pochodzenia naturalnego  mają na celu stymulować EREKCJĘ i wspomagać możliwości seksualne.

Masuj namiętnie, by poczuć działanie Orgasm Max Cream for Men.
Odkryj na nowo niesamowitą przyjemność z seksu.
ORGASM MAX Cream for Men
niesamowity krem intymny, stworzony
z myślą o mocnej i długiej erekcji!
Wyjątkowe właściwości składników
ORGASM MAX Cream for Men
Wyjątkowe właściwości składników
ORGASM MAX Cream for Men
 • Caffeine - intensyfikuje ukrwienie stref intymnych, przez co podnosi ich wrażliwość na bodźce
 • Ginkgo Leaf Extract - zadba o jędrność i elastyczność delikatnej skóry
 • Arnica Montana Flower Extract - poprawia mikrokrążenie krwi w okolicy miednicy aby mężczyzna mógł przeżywać mocniejsze orgazmy
 • Aloe Barbadensis Leaf Juice - nawilża, łagodzi podrażnienia

Pełny skład:
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caffeine, Propylene Glycol, Ginkgo Biloba (Ginkgo) Leaf Extract, Arnica Montana (Mountain Arnica) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCI, Disodium EDTA.
Sposób użycia
ORGASM MAX Cream for Men
Sposób użycia
ORGASM MAX Cream for Men
 • Nanieść w okolice stref intymnych przed planowanym stosunkiem
 • Doskonały do nawilżania i zapobiegania otarciom
 • Może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi

Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod:
Dzięki zażywaniu kapsułek Orgasm Max for Men, których naturalny skład ma za zadanie wzmocnić erekcję od wewnątrz oraz kremu działającego bezpośrednio na strefy intymne, pierwsze efekty możesz odczuć niespodziewanie szybko.
OrgasmMAX
Orgasm Max for Women Kapsułki 

Suplement diety opracowany z myślą o wspieraniu kobiecej seksualności oraz ogólnego dobrostanu. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, wśród których kluczową rolę odgrywa Lepidium Meyenii. To cenny dar natury, który od wieków jest ceniony za swoje wyjątkowe właściwości wspierające zdrowie seksualne.

Lepidium Meyenii (Maca) przede wszystkim:
 • Poprawia sprawność seksualną i pożądanie seksualne.
 • Ma właściwości wspomagające libido oraz popęd seksualny
 • Wspiera funkcje seksualne kobiet
 
Odkrywamy Wasze Preferencje
Odkrywamy Wasze Preferencje

Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na szybkie i łatwe osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu oraz ogólnego podniesienia poziomu libido.

Aż 89%* respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women.

Panie potwierdzają, że ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.

 

*Raport z Badania Statytyki Konsumenckiej - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r.
 

Podążaj za wymarzonym celem!
Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu niezwykle korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, zwiększenie wysokości poziomu sprawności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc jednocześnie ciśnienia !!!

ORGASM MAX for Women ma za zadanie w dużym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy oraz narządów intymnych. Dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym stosowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą poprawę dysfunkcji erotycznych !!!

W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.
Podążaj za wymarzonym celem!
Co to jest LIBIDO ?
Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac. żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, mająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, powodujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb. Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle. Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do wewnątrz (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka. Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w przypadku ekstrawersji; ekstrawersja w przypadku introwersji) tworzy cień personalny.
Co to jest ORGAZM ?
Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący najczęściej celem lub zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg charakterystycznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim efektem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełnienia emocjonalnego.
Co to jest ORGAZM ?
Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce:
• L-arginina - 200 mg
• Ekstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mg
• Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mg
• Kofeina - 100 mg

ORGASM MAX for Women zawiera składniki pobudzające kobiece ciało.

Zalecana ilość do spożycia:
z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety ORGASM MAX for Women przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem. Suplement diety zawiera w porcji dziennej 100 mg kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w UE dla: Medica-Group Sp. z o.o. ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 Słupsk
Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce:
ORGASM MAX Cream for Women
innowacyjny krem intymny dla kobiet,
które pragną potęgować swoje doznania oraz ułatwić osiągnięcie upragnionego orgazmu.
Wiele kobiet pragnie:
 • mocnych, wielokrotnych i długich orgazmów
 • łatwego pobudzenia stref intymnych
 • wyjątkowych, upragnionych doznań seksualnych

Orgasm Max Cream for Women działa bezpośrednio na źródło kobiecej rozkoszy.

Składniki  pochodzenia naturalnego  mają na celu stymulować STREFY INTYMNE i wspomagać możliwości seksualne.

Wyjątkowe połączenie składników może zapewnić niezapomnianą gamę odczuć, zwiększając uwrażliwienie stref intymych. Może to sprawić, że łatwiej, szybciej i mocniej kobieta osiągnie orgazm a doznania będą niesamowicie intensywne.
ORGASM MAX Cream for Women
innowacyjny krem intymny dla kobiet,
które pragną potęgować swoje doznania oraz ułatwić osiągnięcie upragnionego orgazmu.
Wyjątkowe właściwości składników
ORGASM MAX Cream for Women
Wyjątkowe właściwości składników
ORGASM MAX Cream for Women
 • Caffeine - intensyfikuje ukrwienie stref intymnych, przez co podnosi ich wrażliwość na bodźce
 • Ginkgo  Leaf Extract - zadba o jędrność i elastyczność delikatnej skóry
 • Arnica Montana Flower Extract - poprawia mikrokrążenie krwi
 • Aloe Barbadensis Leaf Juice - nawilża, łagodzi podrażnienia

Pełny skład:
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caffeine, Propylene Glycol, Ginkgo Biloba (Ginkgo) Leaf Extract, Arnica Montana (Mountain Arnica) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCI, Disodium EDTA.
Sposób użycia
ORGASM MAX Cream for Women
Sposób użycia
ORGASM MAX Cream for Women
 • Nanieść w okolice stref intymnych przed planowanym stosunkiem
 • Doskonały do nawilżania i zapobiegania otarciom
 • Może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi

Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod:
Dzięki zażywaniu kapsułek Orgasm Max for Women, których naturalny skład ma za zadanie wzmocnić orgazm od wewnątrz oraz kremu działającego bezpośrednio na strefy intymne, pierwsze efekty możesz odczuć niespodziewanie szybko.
Odkryj nasze produkty w swojej ulubionej drogerii, aptece, hurtowni lub sklepie internetowym. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dzięki naszym wysokiej jakości suplementom.
 
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 500 472 658
+48 512 791 412
email:  paulina.hoffmann@medica-group.pl
 
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
WYBIERZ WERSJE
dla MĘŻCZYZN
lub
dla KOBIET
OrgasmMAX
PRZEJDŹ DO STRONY DLA NIEGO
OrgasmMAX
PRZEJDŹ DO STRONY DLA NIEJ

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ